• PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KAPELUSZ PANI JESIENI"

• JESIEŃ to pora roku, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Jesienne dary stają się źródłem wielu inspiracji i ciekawych pomysłów.

Mając na uwadze umiejętności naszych dzieci, zorganizowałyśmy w przedszkolu konkurs plastyczny pt.

"KAPELUSZ PANI JESIENI".

Celem konkursu było zdobywanie doświadczenia

w zakresie twórczości plastycznej, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych, spędzenie czasu dzieci i ich rodziców na wesołej zabawie.

Napłynęło 35 prac, a wszystkie były bardzo piękne i ciekawe. Komisja miała nadzwyczaj trudne zadanie. Po długich konsultacjach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajęła Marcelina Jamrozik z grupy "Smerfy"

II miejsce zajęli Grzegorz i Stanisław Krzyżak z grupy "Krasnoludki" i "Smerfy"

III miejsce Tobiasz Kuczmarski z grupy "Biedronki"

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy laureatom!

JESIENNE KAPELUSZE BĘDZIE MOŻNA BYŁO PODZIWIAĆ W LISTOPADZIE

NA WYSTAWIE POKONKURSOWEJ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 10