• O naszej grupie

GRUPA SMERFY

„Smerfiki” to wesoła grupa, która lubi spędzać miło czas.Codziennie poznajemy świat, doskonalimy zdobyte umiejętności. Lubimy eksperymentować, wykonywać parce plastyczne oraz uczestniczyć w zabawach muzyczno- ruchowych. Jesteśmy aktywni i zawsze uśmiechnięci, nieważne czy za oknem pada deszcz czy świeci słonko. Każdego dnia stajemy się coraz bardziej samodzielni. W przedszkolu czujemy się bezpieczne, a każdy kolejny dzień przynosi nam wiele nowych pozytywnych wrażeń i doświadczeń.  Nasze panie: Ania, Magda, Dominika i Brygida dbają o to, abyśmy miło i wesoło spędzali czas w przedszkolu.

W naszej grupie są: Marysia, Karol, Jakub, Paweł, Borys, Mateusz, Michał, Nikola, Marcelina, Bartosz, Piotr, Zuzia, Amelia, Julia, Kacper, Grzegorz, Jakub P, Zuzia K, Pavlo, Maciek, Jacek, Zosia, Antek, Marta, Igor, Paweł, .