• Rok szkolny 2023/2024

ZAPROSZENIE NA BAL

,,KTO TRZEWIKÓW NIE ŻAŁUJE

NIECH NA BAL SIĘ JUŻ SZYKUJE !!!

11 stycznia 2024r. ( CZWARTEK )

Czekamy na przybycie

zacnych królewiczów i pięknych księżniczek …

batmanów, spaidermenów, czarnoksiężników,

żabek, piesków, pasikoników,

myszek, dinozaurów, skrzatów,

wróżek, smerfów i piratów…..

Każdy na bal niech przybywa dnia tego,

wprost do szesnastki- przedszkola swojego .

ZABAWA przednia nam się szykuje

Więc wszystkich prędziutko już dziś informuję.

Aleksandra Gala

Marzena Korus

************************************************************************

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8_etGrnWvofCGKjy5py43KoVUBe0AKHgEY6Foj1tgat3vH5lliA            DRODZY RODZICE!

Serdecznie witamy wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami  w naszym przedszkolu- w grupie Biedronek . Wszystko, co będzie się działo w tym roku szkolnym  będzie się działo z udziałem Waszych dzieci, Was Szanowni Rodzice, nas nauczycieli oraz pracowników naszej placówki.

Na ten rok szkolny 2023/2024 życzymy Wam Szanowni Rodzice  pogodnych dni, mało problemów, dużo zdrowia , uśmiechniętych dzieci i obustronnego zadowolenie ze współpracy w procesie wychowania Waszych pociech .

Wszystkim dzieciom natomiast życzymy wspaniałej zabawy w gronie kolegów, koleżanek, dużo miłych niespodzianek, chłonnych umysłów i wielu sukcesów.

Mam nadzieję, że nasza współpraca  będzie układała się pozytywnie, oparta na wzajemnym wsparciu  i pomocy. Jestem przekonana, że uda nam się to na pewno przy Państwa współpracy.

Aleksandra Gala

Marzena Korus

WAŻNE INFORMACJE!

Dzieci należy przyprowadzać najpóźniej do godz. 830

Przedszkole jest czynne od 630 do 1630

Dziecko z przedszkola mogą odbierać rodzice (prawni opiekunowie) bądź inne osoby pełnoletnie na podstawie pełnomocnictwa rodziców.

Do przedszkola może uczęszczać  jedynie dziecko zdrowe.

W przypadku zmian danych osobowych (adres zamieszkania, numery telefonów) rodzice są zobowiązani do powiadomienia nauczycieli grupy.

***********************************************************************************

KONSULTACJE Z RODZICAMI

Zapraszamy rodziców na kontakty indywidualne:

p. Ola:

poniedziałek  od godz. 11.30 do godz. 12.00,  wtorek   od godz. 11.30 do godz. 12.00.

p. Marzena:

środa  od godz. 11.30 do godz. 12.00, piątek od godz. 11.00 do godz. 11.30

(po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem grupy lub w innym dogodnym dla obu stron terminie).

Wiadomości drogą elektroniczną służą nam tylko do przekazywania najważniejszych informacji , wszystkie sprawy wychowawcze omawiamy podczas konsultacji indywidualnej  z nauczycielem w wyznaczone dni.

*******************************************************************************