Grupa 4,5 latki

,,Słoneczka"-  to grupa oparta na przyjaźni, tolerancji

i wzajemnym szacunku,

w której każdy liczy się tak samo

Jak dobrze mieć przyjaciół krąg,

tak dużo innych dziecięcych rąk

przyjaciół co uśmiechnięci są.

Samemu być to bardzo źle

smutno i z łezką wię nie, nie, nie

Muzyka śmiech i serca krąg,

tak dużo tak dużo rąk

Czy jesteś tu, czy jesteś tam

mająć przyjaciół nie jesteś sam

Oni tu obok tak blisko są

tak dużo, tak dużo rąk

Nasz grupa to wesołe  Słoneczka, które każdego dnia wysyłają do dzieci z całego przedszkola promienne uśmiechy. Wszyscy w grupie chętnie przychodzimy do przedszkola  i  cieszymy się z radosnej, wspólnej zabawy. W grupie nawiązujemy ze sobą pozytywne relacje. Codziennie w przedszkolu czeka na nas mnóstwo atrakcji oraz miła i radosna atmosfera. Nasze panie Sylwia oraz Dorotka przygotowują nam wiele ciekawych zajęć i zabaw, pomagają w różnych  czynnościach i zachęcają do pokonywania codziennych wyzwań.

Naszym panią pomaga pani Grażynka, która dba o porządek i czystość w sali, przynosi nam smaczne posiłki, a w wolnych  chwilach bawi się z nami.

Bardzo  lubimy spędzać ze sobą czas, wtedy najczęściej rysujemy, bawimy się w różnych kącikach zainteresowań, układamy puzzle, klocki. W ciągu naszego pobytu w przedszkolu doskonalimy umiejętność wspólpracy i współdziałania między sobą. Bardzo lubimy zajęcia plastyczne, dzięki którym wzbogaca się nasza przedszkolna wystawka oraz zabawy konstrukcyjne, podczas których powstają przeróżne ciekawe budowle.

Sedrecznie witamy w naszej grupie nowych fantastycznych przedszkolaków:Szymona, Maję, Jakuba, Maćka, Franciszka, Kamila, Aleksa, Karola. Życzymy im wesołej zabawy oraz radosnego odkrywania tajemnic otaczającego nas świata.