• O nas

,,Słoneczka"-  to grupa oparta na przyjaźni, tolerancji  i wzajemnym szacunku,

w której każdy liczy się tak samo.

"...Jak dobrze mieć przyjaciół krąg,

tak dużo innych dziecięcych rąk,

przyjaciół co uśmiechnięci są.

Samemu być to bardzo źle,

smutno i z łezką więc nie, nie, nie.

Muzyka, śmiech i serca krąg,

tak dużo, tak dużo rąk.

Czy jesteś tu, czy jesteś tam

mając przyjaciół, nie jesteś sam.

Oni tu obok tak blisko są,

tak dużo, tak dużo rąk..."

Nasz grupa to wesołe  Słoneczka, które każdego dnia wysyłają do dzieci z całego przedszkola promienne uśmiechy. Wszyscy chętnie przychodzimy do przedszkola i cieszymy się z radosnej, wspólnej zabawy. Nawiązujemy ze sobą pozytywne relacje. Codziennie w przedszkolu czeka na nas mnóstwo atrakcji oraz miła i radosna atmosfera. Pani Sylwia przygotowują nam wiele ciekawych zajęć i zabaw, pomagają w różnych  czynnościach i zachęcają do pokonywania codziennych wyzwań. W naszej sali pomaga nam pani Tania, która dba o porządek i czystość, przynosi nam smaczne posiłki, a w wolnych  chwilach bawi się razem z nami. Bardzo  lubimy spędzać ze sobą czas,  bawimy się w różnych kącikach zainteresowań, układamy puzzle, klocki, skaczemy na dywanie interaktywnym oraz kodujemy na macie. Lubimy zajęcia plastyczne, dzięki którym wzbogaca się nasza wyobraźnia oraz zabawy konstrukcyjne, podczas których powstają przeróżne ciekawe budowle. Chętnie bierzemy udział we wszystkich ćwiczeniach gimnastycznych szczególnie na świeżym powietrzu.

W czasie naszego pobytu w przedszkolu rozwijamy umiejętności współpracy między sobą. Razem  uczymy się tego, jak można się wspólnie bawić i dzielić się ulubionymi zabawkami.