Zasady odpłatności za przedszkole

ODPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE
cheekygodz.6:30 do 8:00
    1.00 zł - za każdą rozpoczętą godzinę

cheekygodz.8:00 do 13:00  bezpłatna realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego
cheekygodz.13:00 do 16:30
   1.00 zł - za każdą rozpoczętą godzinę

Ogólna miesięczna wysokość opłat  uzależniona jest od:

• ilości godzin pobytu dziecka  w przedszkolu,
  • ilości posiłków,
  • ilości dni roboczych w danym miesiącu kalendarzowym.

W związku z ustawą z dnia 1 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U z 2016 r. poz. 1985) od 1 stycznia 2017r zmianie ulegają zasady naliczania odpłatności za przedszkole

• odpłatność za pobyt dziecka oraz za korzystanie z  wyżywienia  naliczana  będzie   „z dołu”  tj. za konkretną liczbę dni obecności dziecka w przedszkolu w danym miesiącu ( za miesiąc styczeń – w lutym itd.)
  • należność  płatna będzie na dwa osobne rachunki bankowe  wskazane w wystawionych przez przedszkole  fakturach - osobno dla odpłatności za żywienie i za pobyt dziecka w przedszkolu.
  • Termin płatności zgodnie z terminem podanym na fakturze, liczy się data wpływu  środków na konto bankowe.