O nas

Nasze przedszkole położone jest w centralnej części Osiedla Piastów. Przyjmowane są do niego dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

W Przedszkolu znajdują się cztery sale zajęć, w których bawią się i uczą nasi wychowankowie oraz duża sala gimnastyczna, w której odbywają się zajęcia gimnastyczne, rytmika, a także różne imprezy i uroczystości.

Dobrze wyposażony ogród przedszkolny również sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci, mogą one tutaj spędzać czas na grach, zabawie oraz obserwacjach przyrodniczych. Nasi najmłodsi podopieczni mogą korzystać z bezpiecznego sprzętu terenowego w wewnętrznym patio.

Nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna, wspierana przez pracowników administracji.

W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera. W ciągu całego roku szkolnego stwarzamy wiele okazji do wzajemnej współpracy z rodzicami oraz środowiskiem lokalnym.

Przedszkole jest czynne od 6.30 do 16.30.